Návštěvní kniha

Sem můžete psát vzkazy, přání a veškerou komunikaci k Dílně. Z důvodu bezpečnosti podléhá zveřejnění komentáře schválení administrátorem.

10 komentářů u „Návštěvní kniha

 1. Velice Vám děkuji za ohlasy na první tři díly fotoreportáže o BG dílně v Malých Svatoňovicích. Jsem rád, že se vám fotografie líbily.

  V této závěrečné části fotoreportážního seriálu se hodně z vás uvidí při sobotním večerním jamu nebo na krátkém videu ze závěrečného hraní všech zúčastněných na dílně.

  Hraje tam skoro 100 muzikantů. A je to pěknej mazec 🙂

  Foto: https://goo.gl/LxnhmA
  Video: https://goo.gl/Z1kkth

  Ahoj!
  Honza, basa.

  P.S. Fotky jsou na FB stránce, a pokud na něm nemáte účet, tak bude FB chvíli otravovat s loginem. Ale stačí stisknout „Teď ne“ a máte pokoj. Je to v dolní části vyskočivšího dialogu.

  • Co vím, tak Jindra říkal že to prostřídá, jednou foukačka pak zase dobro. Problém není v tom mít nebo nemít dobro ale v ubytovací kapacitě. Deset strávníků navíc by asi bylo v pohodě, ale deset postelí navíc tam už prostě není. Ale to ti jistě Jindra upřesní sám.

   • Je to přesně tak, jak napsal Petr. Z důvodu kapacity můžeme udělat jen 11 tříd. Proto jsme se rozhodli jeden rok udělat dobro a druhý rok zase foukací harmoniku. Kapacita je plná v ubytovacích, stravovacích i učebních prostorách, stejně tak, jako počet míst na sobotní večerní koncert. Je to dobré i z hlediska pohodlí žáků. Tak se nezlob a třeba se uvidíme příští rok, kdy bude dobro na úkor foukačky.

Napsat komentář