Zajímavé odkazy

Zimní dílna Petra Brandejse: https://sites.google.com/site/dilnanovyjicin1/home
Bluegrassová asociace: http://www.bacr.cz/
BG autostop: http://www.bacr.cz/bgstop.php
BGCZ net: http://bgcz.net/
Banjo jamboree: http://jamboree-cz.com/
Ondra Kozák: http://ondrakozak.com/    http://www.atamusic.eu/
RONDO Music: http://www.rondomusic.cz/
Kruger Brothers: http://krugerbrothers.com/

Stránky výrobců nástrojů:
– Rosťa Čapek http://www.capekinstruments.com/index.php
– Jarda Průcha http://cz.pruchabanjos.cz/
– Zdeněk Roh http://www.rollsbanjos.com/indexcz.php
– Pavel Janish http://www.janish.info/
– Přemysl Večerek http://www.vecerekinstruments.com/
– Furch guitars http://www.furch.cz/cz
– Jan Fišer http://fiserguitars.cz/
– Sigma Guitars http://www.sigma-guitars.com/
– Eda Krištůfek
 http://www.krishot.eu/
– Ladislav Ptáček http://www.ptacekbanjo.com/index.html
– Country Home http://www.countryhome.cz/banjo.htm#prodej
– C.F. Martin & Co https://www.martinguitar.com/
– Ibanez 
http://www.ibanez.com/eu/
– Gibson kytary 
http://www.guitarcenter.com/
– Yamaha 
https://www.yamaha.com/en/products_services/
– Karel Začal 
http://www.zacal.net/
– 

Prodej strun ze zahraničí: http://www.ederly.com/
Prodej strun Gorčík: http://www.gorstrings.cz/
Trsátka DUNLOP
 https://www.jimdunlop.com/

Texty a tabulatury:
5-String Banjo: http://www.trussel.com/f_banj.htm
Banjo Hangout: http://www.banjohangout.org/tab/default.asp
Banjo NewsLetter: https://banjonews.com/index.html
Banjo tablatures by Phillip Mann: http://bluegrassbanjo.org/
Tablatures Banjo: http://banjobluegrass.free.fr/Banjo_tabs_S.html
Bluegrass Lyrics: http://bluegrasslyrics.com/
Bluegrass Net: http://www.bluegrassnet.com/lyrics
Banjo tabs: http://banjotabs.org/
Banjo Compass: http://banjocompass.com/lessons/song-tabs/
Jim Bottorff: http://www.jbott.com/
Shellinovy stránky: http://shellin.wz.cz/banjo.php
Free Tabs: http://freetabs.org/otherinst.htm#Banjo
Mike Iverson: http://www.banjoutah.com/styled-14/iframe/
Kytary: http://kytara.net/